Apie mus

Visi žinome tą jausmą, kai eilinį kartą draugo prašyti kur nors nuvežti jau tampa nebesmagu, ar ne? Būtent todėl mes ir prisistatome Jums: esame „Kapitono taksi“ Nidoje.

Mes Nidos taksi paslaugų lyderiai. Mus išsikviesti galite būdami įvairiuose Neringos kampeliuose: Nidoje, Preiloje, Pervalkoje ar Juodkrantėje. Esame pasiryžę Jums pristatyti Neringą iš pačių įspūdingiausių jos pusių: Nidoje galime nuvežti prie pat didžiosios Parnidžio kopos, taip pat pasirūpinsime, kad neliktumėte neišvydę daug dėmesio sulaukiančio Saulės laikrodžio ar kelią nušviečiančio švyturio ant Urbo kalno. Jeigu mūsų klientai Nida jau atsigerėjo ir nori aplankyti kitas gražiausias Neringos vietas, rekomenduojame kartu su mūsų vairuotojais nuvykti prie Vecekrugo kopos, esančios tarp Preilos ir Nidos. Na, ir, žinoma, kaipgi nepamačius žymiosios Mirusiosios kopos? Į ją užsuksime būdami tarp Pervalkos ir Juodkrantės!

Pasirinkus „Kapitono taksi“ Nidoje bei visoje Neringoje galime garantuoti, kad nenusivilsite, nes:

service_feature_1_2 4

Dirbame visą parą

Mes esame pasiekiami bet kuriuo paros metu: dirbame ir naktį. Juk tam taksi Nidoje ir yra – kad nereikėtų skaičiuoti laiko ir skubėti, ar ne? Pasiimsime Jus tada, kada Jums patogu!

service_feature_1_1 4

Tvarkingi automobiliai

Mūsų automobiliai – puikiai prižiūrėti, todėl keliaudami drauge su mumis jausitės komfortiškai ir švariai.

service_feature_1_3 4

Profesionalūs vairuotojai

Mes manome, kad kelionės automobiliu turėtų būti teikiančios malonumą ir nepamirštamus įspūdžius, todėl keliaujant su mūsų vairuotojais išvengsite nejaukumo ar nemalonaus bendravimo.

service_feature_1_4 4

Gera kaina

Mums rūpi, kad mūsų paslaugomis naudotis galėtų visi, kurie turi poreikį, todėl Nidos taksi kainos yra draugiškos mūsų keleiviams.

service_feature_1_1 4

Vežame į oro uostus

Atkeliavote į Neringą iš kur nors toli? Ne bėda, kadangi vežame keleivius į Vilniaus, Kauno bei Palangos oro uostus. Taip pat ir pasiimame iš šių oro uostų.

service_feature_1_2 4

Klientų saugumas

Klientų saugumas yra mūsų prioritetas. Todėl visi mūsų darbuotojai yra atsakingi ir nemažai patirties turintys vairuotojai, kurių tikslas yra užtikrinti saugias keliones.

Pasirinkite “Kapitono Taksi” Nidoje!

Ar esame tai, ko ieškojote? Tuomet maloniai kviečiame su mumis susisiekti el. paštu [email protected] arba tel. nr. +370 622 00107. Iki pasimatymo kelionėse!

lt_LTLT